Ogłoszenia dotyczące wycieczki, warsztatów oraz piłki nożnej- Bystrzaki.

Drodzy rodzice,
8 marca obchodzić będziemy Dzień Kobiet.
15 marca (we wtorek) w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty edukacyjne – zajęcia związane ze studium nagrań i zabawą dźwiękami polegającymi np. na zarejestrowaniu głosu dziecka i zamianie na głos bajkowej wiewiórki itp. W trakcie zajęć dzieci poznają podstawowe urządzenia wykorzystywane w studio, dowiedzą się jak powstaje zjawisko echa. Koszt warsztatów to 12 zł .
Dodatkowo bardzo proszę o wpłatę 40 zł na wycieczkę zamiast 43 zł, ponieważ udało się zorganizować tańszy autokar. ( Osoby, które wpłaciły 43 zł otrzymają zwrot 3 zł ) .
18 marca ( w piątek ) jak co miesiąc odbędzie się koncert . Bardzo proszę o wpłatę 10 zł .
Łącznie proszę o wpłatę 62 zł u Pani Dagmary.
Dzisiaj otrzymają Państwo klauzule informacyjną odnośnie sesji zdjęciowej, która odbędzie się 10 marca w przedszkolu. Wybór zdjęć oraz płatności  dokonają Państwo sami po sesji zdjęciowej na stronie internetowej. Szczegóły podam Państwu po sesji.
Bardzo proszę o przygotowanie dla chłopców, którzy uczęszczają na piłkę nożną na każdy piątek odpowiedniego stroju dostosowanego do pogody ( sportowe buty na zmianę, polar, długie spodnie dresowe , ponieważ przy odpowiedniej pogodzie treningi odbywają się na dworze).