LUTY – projekt edukacyjny. BYSTRZAKI

Drodzy rodzice,

od dnia 08.02.2021 w naszej grupie przeprowadzony zostanie projekt edukacyjny, pt. „To jestem ja! Kim będę kiedyś?”. Będzie to projekt ukierunkowany na doradztwo zawodowe, celem preorientacji zawodowej jest wstępne zapoznanie dzieci z zawodami, kształtowanie postawy pracy i motywacji do działania, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań dzieci oraz stymulowanie ich pro-zawodowych marzeń. Celem jest również możliwość zaprezentowania siebie na forum grupy oraz uwrażliwienie na szacunek do wykonywania każdej pracy i aktywności.

Dlatego bardzo proszę, aby do dnia 05.02.2021 każde dziecko przygotowało pudełko, w którym zamieści materiały do zaprezentowania siebie na forum grupy. W pudełku może znaleźć się wszystko co dziecko lubi, czym się interesuje, może uprawia jakąś dyscyplinę sportu, lubi rysować, śpiewać, chce pokazać swoją ulubioną zabawkę, książkę, wszystko co będzie związane z jego zainteresowaniami i marzeniami.

Dnia 12.02.2021 odbędzie się spotkanie online z leśnikiem z Muzeum Jeździectwa i Łowiectwa na temat „Leśne zwierzęta małe i duże”. Koszt spotkania to 8 zł. Bardzo proszę o wpłatę do 08.02.2021

Dnia 16.02.2021 odbędzie się spotkanie online w bibliotece, darmowe.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby zaprezentować swój zawód oczywiście serdecznie zapraszamy do spotkania z nami online 🙂

Dziękuję!

Angelika Dolata