Małe zmiany w ogłoszeniach kwietniowych Bystrzaków;)

Ogłoszenia Bystrzaki-kwiecień

  1. Wiosenna łąka-dnia 1 kwietnia rozpoczynamy tematykę wiosennej łąki oraz jej mieszkańców proszę,aby w tym dniu dzieci przyniosły do naszego kącika rzeczy związane z polską łąką i jej mieszkańcami. W tym dniu odbędą się również warsztaty edukacyjne z Pracownią Wiatrak.

  1. Wycieczka do Muzeum Pszczelarstwa Swarzędz-3 kwietnia Bystrzaki jadą do Muzeum Pszczelarstwa w związku z tym proszę o wpłatę po 40 zł do 1 kwietnia.

  1. Koncert-4 kwietnia odbędzie się kolejny koncert w związku z tym proszę o wpłatę po 7 zł do 3 kwietnia.

  2. Dzień książki dla dzieci-dnia 2 kwietnia obchodzimy Dzień książki dla dzieci,dlatego w tym dniu dzieci przynoszą swoją ulubioną książkę.

  1. Dnia 9 kwietnia odbędą się warsztaty z robotyki;)

  1. Dzień Czekolady-12 kwietnia obchodzimy Dzień Czekolady. W tym dniu dzieci uczestniczyć będą w warsztatach, których sponsorami są właściciele naszego przedszkola.

  1. Wielkanoc-17 kwietnia odbędzie się przedszkolne śniadanie wielkanocne, natomiast 18 kwietnia odbędzie się indywidualne śniadanie wielkanocne Bystrzaków. Proszę o odświętne ubranie dla dzieci w tych dniach.

  1. Dzień Ziemi-22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi,jednak Bystrzaki obchodzić ten dzień będą 23 kwietnia, w tym dniu proszę, aby dzieci ubrane były na niebiesko-zielono oraz żeby przyniosły po dwie gumowe rękawiczki.

  1. Apel-26 kwietnia w naszym przedszkolu odbędzie się apel z okazji Święta Konstytucji 3-go maja. Proszę o odświętne ubranie w tym dniu dla Bystrzaków.