Co będziemy robić w kwietniu?

Co będziemy robić w kwietniu?

 

Od 9 do 13 kwietnia tematem zajęć będzie teatr. Bardzo proszę dostarczyć rzeczy lub informacje związane z teatrem.

11 kwietnia odbędzie się dogoterapia.

12 kwietnia odbędzie się koncert z cyklu Pro Sinfonika pt. „Morskie opowieści”

12 kwietnia Entuzjaści będą świętować Światowy Dzień Czekolady. W tym dniu bardzo proszę o ubranie dzieci w kolorze brązowym oraz proszę o dostarczenie jednej tabliczki mlecznej czekolady.  Będziemy robić founde.  🙂 To będzie bardzo słodki dzień

13 kwietnia proszę o dostarczenie drewnianej łyżki. Będzie nam ona potrzebna do wykonania kukiełki.

Od 16 do 20 kwietnia tematem zajęć będzie nasza planeta. W tym tygodniu rozpoczyna się również Tydzień Bez Zabawek. W poniedziałek proszę o dostarczenie jak największej ilości kartonów, słoików, taśm klejących dzięki którym, Entuzjaści będą mogli kreatywnie bawić się.

20 kwietnia Entuzjaści będą obchodzić Światowy Dzień Ziemi. Proszę o dostaczenie rękawiczek jednorazowych oraz o ubranie dzieci w kolorze zielonym. Entuzjaści zadbają o naszą planetę sadząc kwiaty oraz drzewo w przedszkolnym ogródku.

Od 23 kwietnia do 11 maja tematem zajęć będzie nasza mała i duża Ojczyzna. Bardzo proszę o dostarczenie informacji dotyczących naszego regionu, dzięki którym utworzymy w sali kącik regionalny. Może to być herb, ilustracje najważniejszych zabytków, kilka informacji o gwarze poznańskiej.

26 kwietnia odbędzie się wycieczka do Kids Farm w Przecławiu. Koszt wycieczki 45 zł.  Śniadanie w tym dniu odbędzie się o godzinie 7:30. Wyjeżdżamy o 8:15, powrót o godzinie 13. Proszę o dostarczenie w tym dniu pustych plecaków.